Operator wózka widłowego

Model Opakowania Sp. z o.o.
Czosnów (PL)

Opis stanowiska:

  • odbiór produktów i półproduktów z poszczególnych maszyn w oparciu o zakładowy system
  • magazynowania;
  • ustawianie towarów w magazynie wyrobów gotowych zgodnie z zamówieniem;
  • kontrola jakościowa zabezpieczenia towaru na palecie;
  • prawidłowe oznaczanie palet w magazynie zgodnie z przyjętym systemem;
  • optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej;
  • kontrola naczep podstawianych samochodów;
  • załadunek towaru na samochody zgodnie z dyspozycją magazyniera.
Model Stellenangebote - Papiermaschinenführer

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego lub średniego;
  • uprawnień na wózki widłowe;
  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pełne szkolenie, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów i
  • pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy;
  • budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie;
  • duże możliwości rozwoju i samorealizacji.
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze;
  • pakiet sportowy - karta Multisport;

Czy wzbudziliśmy twoje zainteresowanie?

Czy chcesz stać się częścią udanej firmy?
Następnie prześlij kompletne dokumenty aplikacyjne (najlepiej pocztą elektroniczną, z wyłączeniem dokumentów PDF) do:

Dział kadr
Ul. Duńska 1
05-152 Czosnów / Warszawa

Złóż wniosek teraz